Naše Úspěchy

Rok 2019/2020, sezóna City Shaper  
Kvalifikace na World Festival 2020
FIRST LEGO League | Losování, Hands on Technology
1. místo – Celkové umístění
FIRST LEGO League | Semi Final CZ-SK, Žilina, Slovensko
1. místo – Robot game
FIRST LEGO League | Semi Final CZ-SK, Žilina, Slovensko
2. místo – Design robota
FIRST LEGO League | Semi Final CZ-SK, Žilina, Slovensko
3. místo – Týmová spolupráce
FIRST LEGO League | Semi Final CZ-SK, Žilina, Slovensko
1. místo – Celkové pořadí
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
1. místo – Design robota
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
2. místo – Robot game
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
3. místo – Týmová spolupráce
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
2. místo – Výzkumný projekt
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
Rok 2018/2019, sezóna Into Orbit  
10. místo – Robot game
FIRST LEGO League | World Festival 2019, Detroit, USA
Výhra Secret mission Into Orbit
FIRST LEGO League | New Hampshire, USA
Kvalifikace na World Festival 2019
FIRST LEGO League | Final Central Europe, Bregenz, Rakousko
6. místo – Celkové umístění
FIRST LEGO League | Final Central Europe, Bregenz, Rakousko
3. místo – Celkové umístění
FIRST LEGO League | Semi Final CZ-SK, Bratislava, Slovensko
2. místo – Týmová spolupráce
FIRST LEGO League | Semi Final CZ-SK, Bratislava, Slovensko
2. místo – Design robota
FIRST LEGO League | Semi Final CZ-SK, Bratislava, Slovensko
1. místo – Celkové pořadí
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
1. místo – Design robota
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
1. místo – Robot game
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
2. místo – Týmová spolupráce
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
2. místo – Výzkumný projekt
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
Rok 2017/2018, sezóna Hydro Dynamics  
Kvalifikace na FLL OICE 2018
FIRST LEGO League | OICE, Aachen, Německo
5. místo – Celkové pořadí
FIRST LEGO League | Semi Final Southeast, Łódź, Polsko
1. místo – Robot Game
FIRST LEGO League | Semi Final Southeast, Łódź, Polsko
2. místo – Výzkumný projekt
FIRST LEGO League | Semi Final Southeast, Łódź, Polsko
1. místo – Celkové pořadí
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
1. místo – Robot game
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
2. místo – Design robota
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
1. místo – Týmová spolupráce
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
2. místo – Výzkumný projekt
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
Rok 2016/2017, sezóna Animal Allies  
Nominace do FLL Global Innovation Award za centrální Evropu
FIRST LEGO League | HANDS on TECHNOLOGY, Německo
11. místo – Line follower
Robotiáda | Brno
9. místo – Celkové umístění
FIRST LEGO League | Semi Final Southeast, Debrecen, Maďarsko
3. místo – Výzkumný projekt
FIRST LEGO League | Semi Final Southeast, Debrecen, Maďarsko
1. místo – Celkové umístění
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
1. místo – Design robota
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
1. místo – Výzkumný projekt
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
1. místo – Robot game
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
Rok 2015/2016, sezóna Trash Trek  
Free Style – Price for team effort and social relevance
Robotický den | Praha
Cena rozhodčích za projekt Alumat
FIRST LEGO League | Semi Final Southeast, Košice, Slovensko
11. místo – Celkové umístění
FIRST LEGO League | Semi Final Southeast, Košice, Slovensko
1. místo – Celkové umístění
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
1. místo – Výzkumný projekt
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
1. místo – Robot game
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
Rok 2014/2015, sezóna World Class – Learning Unleashed  
11. místo – Celkové umístění
FIRST LEGO League | Semi Final CE Southeast, Debrecen, Maďarsko
1. místo – Celkové umístění
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
1. místo – Robot game
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha
Rok 2013/2014, sezóna Nature’s Fury  
7. místo – Celkové umístění
FIRST LEGO League | Regionální kolo, Praha